چگونگی شستشو و تمیز کاری اتومبیل

میانگین عمری اتومبیل­ها روی جاده , رو به ارتقا است که باید آن را وام دار صنایعی دانست که منجر ارتقا عمر قطعات می­شوند به نحوی که اتومبیل­های مدرن حتّی قابل اعتماد تر از اتومبیل­های یک ده سال پیشین می‌باشند .

وقتی خیر چندان بدور طی مسافتی بالغ بر ۱۶۰ هزار کیلومتر برای یک خرید خودرو فروش خودرو به گونه­ای بود که به آن خرید خودرو فروش خودرو سابق و کهنه خطاب می­گردید البته امروزه اتومبیل­های زیادی می‌باشند که حتّی دو برابر این اندازه هم کار کرده سوای آنکه نیازی به تعمیر دارای اهمیت داشته باشند و یا این که تاءمل اسقاط کردن آن ها ذهن دارنده را درگیر کند .

رنگ , بدنه و قسمت­های مختلفی از درون کابین خرید خودرو فروش خودرو نیاز به دو برابر محافظت اکثر برای مراقبت طراوت و جلای خویش دارا‌هستند . به این ترتیب یک وسیله نقلیه می بایست واجد شرایط ویژه­ای باشد تا بتواند ارزش خویش را در بازار محافظت نماید . برای این که یک اتومبیل ارزش خود را مراقبت کند چه گونه می­بایست از آن نگهداری کرد ؟
چگونگی شستشو و نظافت خرید خودرو فروش خودرو

شستشو
چگونگی شستشو و تمیزکاری خرید خودرو فروش خودرو

اتومبیل­ها آلوده و کثیف می­شوند , امّا چیزهایی غیر از آلودگی شاید به نصیب بیرون خرید خودرو فروش خودرو شما بچسبند . مواد آلاینده تولید شده به وسیله صنعت های مختلف , باران­های اسیدی , حشره ها مرده , شیره درختان و فضولات پرنده ها کلیه سبب آسیب رساندن دورازشوخی به رنگ بدنه خرید خودرو فروش خودرو می­شوند . امروزه رنگ اتومبیل­های امروزی تماماً توسط یک لایه واضح پوشانده شده­اند تا حفظ بهتری از آن‌ها به عمل آید آمّا حتّی این لایه نیز که در مقابل اشعه ماورای بنفش خورشید مقاومت بالایی دارد , می­تواند در اثر حفظ صحیح , قدمت طولانی­تری در مراقبت کیفیت رنگ خرید خودرو فروش خودرو داشته باشد لذا توصیه می­شود که همواره بدنه خرید خودرو فروش خودروی خویش را تمیز و واکس زده نگه داشته و آب و مواد آلاینده را از آن غیر وابسته فرمایید . همین اعتنا و توجه می­بایست که در باطن کابین خرید خودرو فروش خودرو هم رعایت شود زیرا به عنوان مثال روغن سیب­زمینی سرخ کرده , بقیه مواد غذایی چربی­دار , عرق بدن و گرد و خاک کلیه سبب ساز می­گردند درون کابین خرید خودرو فروش خودرو دچار زخم دیدگی شود . شامپو کردن پوشش پارچه­ای صندلی­ها منجر می­گردد مواد آلاینده­ای که به مرحله آن‌ها چسبیده , جدا شود . بعضا از اشخاص تصور می­کنند از روی شستشوی خرید خودرو فروش خودرو آگاه هستند , در اینجا به این افراد توصیه می­شود اطلاعات خود را دراین باره را فراموش کرده چون به طور مثال از بین اقلامی که در زیر کابین سینک آشپزخانه شما یافت می­شود , تنها شاید محلول شیشه پاک­کن مناسب پاک کردن خرید خودرو فروش خودرو باشد و الباقی به هیچ وجه مناسب نیستند . برای مثال محلول­هایی که برای شستشوی ظروف به کار می­روند صرفا به درد همان کار می­خورند و بهتر است جهت شستشوی اتومبیل از محلول­هایی که به همین دلیل در بازار وجود دارد به کارگیری نمائید . پایانی منتخب که در خرید خودرو فروش خودرو می­بایشت به نظافت کردن آن بعد از شستشو بپردازید , شیشه ها میباشند .

اکثر وقت ها رینگ­های چرخ اسپرت به رنگ نقره­ای می‌باشند و آن‌گاه روی آنان لعاب پاشیده­اند لذا جهت نظافت کردن آنان همانند بقیه سطح ها رنگ شده خرید خودرو فروش خودرو خلق فرمایید .
برای تمیزکاری صندلی­هایی که دارای پوشش چرم طبیعی میباشند می­بایست از تمیزکننده­های منحصر به فرد استفاده کرده و در انتها از روغن­های منحصربه‌فرد جلا دادن چرم برای جدید نگه داشتن آن فایده ببرید . به طور کاملاً دورازشوخی توصیه می­شود از ترکیبات و موتد محافظ که معمولاً درخشان کننده هم هستند فقط برای تمیز کردن و جلا دادن جلو داشبورد استعمال نمائید و از مالیدن آن‌ها روی غربیلک چرمی امر و یا پدال­های پلاستیکی خودداری کنید چون باعث کاهش چسبندگی دستان شما می­گردند که خطرات بدون شوخی را در بر دارد . شستشوی خرید خودرو فروش خودرو در زیر روشنایی آفتاب منجر می­گردد لکه­هایی که روی بدنه آن به وجود می­آید قبل از آنکه پاک شوند کم آب شده و اثر نامطلوبی روی رنگ بدنه , بگذارد .

او‌لین سطح در شستشوی بدنه خیس کردن آن بوده چون سبب می­گردد حشره‌ها باقیمانده روی بدنه و همین­طور بقیه آلاینده­های چسبیده به بدنه قطع شده و پاک کردن آسان­تر انجام گیرد .

با ساتفاده از شیلنگ آب و فشار آن همت فرمائید آلودگی­ها و از جمله نمک را که به درون گلگیرها چسبیده­اند , از آن جدا نمایید . برای توقف از ترشح و انتشار آلاینده­های روی رینگ­های چرخ به روی بدنه سفارش می­شود نخست اقدام به تمیزکاری آن‌ها بنمایید و بعداز شستشوی رینگ­های چرخ حتماً آن‌ها‌را خشک کنید و در حالتی‌که قصد پولیش کردن آنان را دارید , این کار را هم‌زمان با پولیش کردن سایر قطعات رنگی بدنه انجام دهید . درین مرحله اتومبیل آمادگی آن را داراست که قضیه شستشوی بی نقص قرار گیرد و برای شستشو سفارش می­شود از اسفنج­های نرم و یا این که الیاف پارچه­ای و کتانی نرم به کارگیری کنید زیرا در غیر این صورت رنگ بدنه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *