#۱۸ اضافه کردن اطلاعات دستگاه لیزر برای پست ها و صفحه های در افزونه Yoast SEO

خوب اکنون که تنظیمات سئوی سایت رو انجام دادیم , می تونیم به سراغ یک قابلیت و امکان اثر گذار در پلاگین Yoast SEO بریم , این قابلیتیه که برای اصلاح دستگاه لیزر برای هر پست یا این که کاغذ قضیه به کارگیری قرار می گیره .

پیشین از این که به سراغ اون بریم , دستگاه لیزر می خوام خطایی که پیدایش کرده رو نشون بدم . این پلاگین نشون میده که سایت ما برای موتورهای کاوش قابل مشاهده نمیباشد . این موضوع بدین یاد صورت داده که در ویزارد خوشامدگویی من مورد Staging site رو گزینش کردم . اذن بدید طریق برطرف کردن این غلط رو به شما نشون بدم . چون می‌خوایم سایت دستگاه لیزر ما در موتور کاوش ایندکس بشه . اینجانب اینجا کلیک می‌کنم در جهت ذیل اسکرول میکنم و بر روی Discourage search engines from indexing the site کلیک می کنم . مطمئن شید که‌این آیتم تیک نخورده , اکنون تغییرات دستگاه لیزر رو ذخیره نمائید اگه مجدد به سراغ پلاگین برید متوجه خواهید شد که خطا برطرف شده .

حالا به سراغ تصحیح پست خود می‌ریم ; به نصیب نوشته ها می‌ریم . من پستی با تیتر ابزارهای موردنیاز برای تزیین کیک دستگاه لیزر رو گزینش می کنم , اینک محتوا و عنوانی برای این پست داریم , پس تمامی چیز آماده می‌باشد . اگه به سوی پایین اسکرول کنید , می تونید باکس متای این افزونه رو مشاهده کنید . این باکس پیش نمایش اسنیپت رو داره و نیز مکانی دستگاه لیزر برای وارد کردن واژه کلیدی کانونی و توضیحات متا نیز می‌باشد .

اجازه بدید با این پیش اکران کار خودمون رو استارت کنیم . عنوان و توضیحات متا مواردی هستند که در صفحه نتایج کاوش استفاده کننده رو برای کلیک بر روی پست تشویق می کنن . بدین ترتیب چنین مواردی بایستی قانع کننده باشن . ابزارهای لازم برای تزیین کیک خوبه , ولی فکر می کنم می تونم اون رو مقداری قانع کننده خیس بنویسم . به این ترتیب اجازه بدید به جلو بریم و به CoSchedule سری بزنیم این یک ابزار خوب برای تجزیه و محاسبه رمز تیترهاست .

هم اکنون در اون عنوان اصلی خودمون رو تایپ می‌کنیم تا ببینیم نرم افزار چه نمره ای به ما می روستا , هم اکنون این رو وارد می‌کنیم , جلو می ریم و این رو دستگاه لیزر لبریز میکنیم . حالا اپلیکیشن می تونه سرتیتر ما رو تجزیه و آنالیز کنه به حیث می رسه این عنوان نمره ۴۷ رو گرفته ; بسیار خوب وجود ندارد . می تونیم به جهت ذیل اسکرول کنیم و ببینیم چه طور سرتیتر رو تجزیه و بررسی کردن .

اجازه بدید این رو کمی قانع کننده خیس بنویسیم . به جای ابزارهای ما یحتاج برای تزیین کیک اذن بدید چیزی نظیر ابزارهایی دستگاه لیزر که من هر روز برای تزیین کیک های خوشگل از آن بهره می کنم را آزمون کنیم . این متن نمره بهتری می گیره هنوز خوب نشده اما از ۴۷ بهتره . گشوده هم می تونید شیوه محاسبه متن رو مشاهده کنید اگه خواستید می تونید جلو برید و کلیه پست هایی که در زمینه ی طرز دستگاه لیزر ارزیابی هست رو مطالعه نمایید .

در کتابخانه دوره های تایپ کردن سرتیتر هم وجود داره , در حال حاضر این متن بهتره پس اون رو نگه می دارم آنگاه به اینجا می رم از اونجایی که نوشته قانع کننده خیس می‌باشد . می تونم به کار خودم ادامه بدم و متن رو اینجا وارد کنم , همچنین می تونم از جداکننده در نام سایت استفاده کنم . من عنوان رو می چسبانم و از این مکان ها برای لبریز کردن اون استعمال می کنم . درحال حاضر ظواهر بهتری داره پیشنهاد میکنم از حروف وسیع نیز سود فرمائید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *